CHARAKTERYZACJA I WIZAŻ

Podczas zajęć zdobędziesz umiejętności, poznasz technologie i staniesz się znawcą materiałów do wizażu i charakteryzacji. Dzięki tej wiedzy poprawisz wizerunek swój i Twoich klientów. Nabędziesz umiejętności, które wykorzystasz pracując przy sesjach fotografii mody, produkcjach filmowych, teatralnych i telewizyjnych.

KOLOR

Na zajęciach poznasz profesjonalny warsztat wizażysty i charakteryzatora. Dowiesz się wszystko, co musisz wiedzieć, o kolorze i kolorowych, specjalistycznych kosmetykach. Powiemy Ci co jest najważniejsze przy pracy z kolorem, a wszystko sprawdzimy w praktyce realizując makijaże w różnych technikach.

 

BĘDZIE STRASZNIE

Czy Ty też w dzieciństwie malowałeś farbkami siniaka pod okiem?

Teraz osiągniesz w tym mistrzostwo - będziemy pracować jak charakteryzatorzy filmowi. Będziesz się postarzać i odmładzać, zmieniać peruki, treski i „zapuszczać zarost”.

 

KIM CHCESZ BYĆ?

Magia kina polega na tym, że możemy przenieść się w czasie. Na zajęciach zmienisz się w wybrane postaci filmowe. By stylizacja była kompletna nie wystarczy nam makijaż – stworzymy całą postać, łącznie z oryginalnym nakryciem głowy. By Twoja praca była naprawdę wyjątkowa, będziemy komentować wybrane sceny z filmów kostiumowych i szperać w albumach malarstwa.

 

LEVEL PRO

W pracowni charakteryzacji robimy odlew twarzy i popracujemy z lateksowymi formami. Ta technika daje naprawdę wielkie możliwości. Inne techniki są nie mniej interesujące. Naszymi ulubionymi zajęciami są charakteryzacje inspirowane największymi hollywoodzkimi produkcjami filmowymi

 

Szkoła zapewnia wszystkie materiały na zajęcia. W pracowni mamy profesjonalne stanowisko fotograficzne do dokumentacji efektów pracy.

 

ZAWODOWO

Ostatni etap nauki to przygotowanie pracy dyplomowej. Ponownie przejdziesz drogę od pomysłu do realizacji projektu – zakończy się ona obroną dyplomu, podczas której będziesz mieć szansę stanięcia przed nami i opowiedzenia o swojej pracy. Podobne wyzwania czekają Cię w przyszłej pracy zawodowej, dobrze więc wykorzystać okazję do przećwiczenia ich w przyjaznej, szkolnej atmosferze.

 

ZAANGAŻUJ SIĘ. RÓB TO, CO KOCHASZ!

ABRYS 365  53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 36-38, tel: +48 600 287 380, abrys365@abrys.edu.pl

© 2020 by ABRYS 365