GRAFIKA UŻYTKOWA

Grafika użytkowa jest wokół nas. Wszędzie. Informuje o premierze nowego filmu, zachęca do zjedzenia ciastek, ostrzega przed skutkami połknięcia tabletki, prowadzi przez miasto, pokazuje jak trafić do toalety, reklamuje imprezy rozrywkowe (ale także zbawienie), opanowuje nasze ubrania i otula nas kiedy kładziemy się spać. Graficy mają wiele do zrobienia.

 

Rok pracy z naszym zespołem da Ci mnóstwo doświadczeń – zaczniemy od niewielkich ćwiczeń a skończymy na dużych, ważnych projektach. W każdym tygodniu będziesz mieć zajęcia w czterech pracowniach:

  • projektowania publikacji (to wszelkie złożone z większej ilości stron materiały drukowane)

  • projektowania druków akcydensowych (plakatów, wizytówek, ulotek, etykiet, etc.)

  • projektowania znaków graficznych i systemów identyfikacji wizualnej

  • wzornictwa (tutaj zajmować się będziemy tworzeniem wszelkiego rodzaju wzorów, deseni, elementów graficznych drukowanych na różnego rodzaju produktach).

 

Będziemy projektować, ale także rozmawiać o tym, czym jest projektowanie, co jest celem naszej pracy, jak wygląda warsztat i proces projektowania, o technologiach, budżecie, wycenach projektu, kontakcie z klientem, współpracy z drukarniami i wielu innych ciekawych i ważnych sprawach.

 

Mamy do dyspozycji dwie świetnie wyposażone pracownie, w których prócz oprogramowania Adobe i Corel są wielkie stoły do rysowania, cięcia, wycinania i profesjonalny sprzęt introligatorski, dzięki któremu możemy na miejscu stworzyć własną książkę. Jest też ekspres do kawy – najważniejsze.

 

ZAANGAŻUJ SIĘ. RÓB TO, CO KOCHASZ!

ABRYS 365  53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 36-38, tel: +48 600 287 380, abrys365@abrys.edu.pl

© 2020 by ABRYS 365