SCENOGRAFIA

Przygotuj się na przygodę ze scenografią. Z naszą pomocą poznasz podstawy scenografii, kostiumologii, historii ubioru i teatru, zasady perspektywy, rysunku technicznego oraz budowania makiet. Od podstaw zbudujesz filmową lub teatralną postać – zaczynając od rysunku a kończąc na realizacji stroju. Zdobędziesz również umiejętność projektowania makijażu i fryzur, a także poznasz podstawowe techniki wykorzystywane przy charakteryzacji.
 

Ponadto podpowiemy Ci też jak zostać scenografem eventowym, jak zaaranżować przestrzeń na konferencji, koncercie, targach, jak zorganizować pokaz mody. Nauczysz się projektowania od rysunku 2D do projektu 3D wraz z oświetleniem i wizualizacjami finalnego efektu.

Wszystko czego potrzebujesz do podjęcia wyzwania to wyobraźnia przestrzenna, otwartość i umiejętność kreatywnego myślenia. Doświadczenie zdobędziesz na praktykach, które zorganizujemy dla Ciebie w teatrze lub na planie filmu czy teledysku.

Po roku doświadczeń z nami możesz znaleźć pracę nie tylko jako scenograf w teatrze czy przemyśle filmowym i telewizyjnym, ale także jako projektant strojów, pracownik w placówkach edukacyjnych i instytucjach kultury. Bycie scenografem to styl życia, nie tylko praca.

 

ZAANGAŻUJ SIĘ. RÓB TO, CO KOCHASZ!

ABRYS 365  53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 36-38, tel: +48 600 287 380, abrys365@abrys.edu.pl

© 2020 by ABRYS 365