WIZAŻ I CHARAKTERYZACJA

Podczas zajęć zdobędziesz umiejętności, poznasz technologie, i staniesz się znawcą materiałów do wizażu i charakteryzacji. Dzięki tej wiedzy poprawisz wizerunek swój i Twoich klientów. Nabędziesz umiejętności, które wykorzystasz pracując przy sesjach fotografii mody, produkcjach filmowych, teatralnych i TV.

 

Na początku poznasz profesjonalny warsztat wizażysty i charakteryzatora. Dowiesz się wszystko, co musisz wiedzieć o kolorze i kolorowych, specjalistycznych kosmetykach. Powiemy Ci, co jest najważniejsze przy pracy z kolorem, a wszystko sprawdzimy w praktyce realizując makijaże w różnych technikach.

 

Czy Ty też w dzieciństwie malowałeś farbkami siniaka pod okiem? Dzięki nam osiągniesz w tym mistrzostwo - będziemy pracować jak charakteryzatorzy filmowi. Będziesz się postarzać i odmładzać, zmieniać peruki, treski i „zapuszczać zarost”, zmieniając się w wybrane postaci filmowe. By stylizacja była kompletna nie wystarczy nam makijaż – stworzymy całą postać, łącznie z oryginalnym nakryciem głowy. By Twoja praca była naprawdę wyjątkowa, będziemy komentować wybrane sceny z filmów kostiumowych i szperać w albumach malarstwa.

 

Nauczymy Cię także jak zrobić odlew twarzy i popracujemy z lateksowymi formami – ta technika daje naprawdę wielkie możliwości. Inne techniki są nie mniej interesujące. Naszymi ulubionymi zajęciami są charakteryzacje inspirowane największymi hollywoodzkimi produkcjami filmowymi.

 

Szkoła zapewnia wszystkie materiały na zajęcia, a w pracowni mamy profesjonalne stanowisko fotograficzne do dokumentacji efektów naszych działań.

 

ZAANGAŻUJ SIĘ. RÓB TO, CO KOCHASZ!

ABRYS 365  53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 36-38, tel: +48 600 287 380, abrys365@abrys.edu.pl

© 2020 by ABRYS 365